Bankowcy

eXistence


#1 2009-06-22 09:14:20

Shad

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 53
Punktów :   

Start serwera 25.06 Czwartek

Siła każdego banku jak każdego Bankowca jest kapitał wyjściowy. Aby tak na prawde craft mógł zarabiac na cały klan potrzebuje pieniędzy i rechargera
Mślałem nad dobrym startem co i jak zrobi i doszedłem do wniosku, że zrobimy tak:

Najpierw Każdy z nas robi DE pospolicie zwanego muszryna i wykonuje odpowiednie Q:

4.Dwarven Kinship

Wymagany lvl - 15

Rasa - Wszystkie

Nagroda - 220.000 Adeny

1.Quest zaczyna się w Dark Elven Village u Warehouse Freightman Carlon.Prosi nas o przekazanie listu Haprock'owi w Gludio.
2.Hamprock znajduję się w Gludio Werehouse . Za dostarczenie listu płaci nam 20 k i prosi żebyśmy dostarczyli kolejny Innemu Krasnalowi ,tym razem w Gludin .
3.Teleportujemy się do Gludin ,oddajemy List w werehousie u Normana i dostajemy 200 k .


A POTEM:

1.Dangerous Seduction

Rasy które mogą wykonać Questa - Dark Elf

Wymagany lvl - 21

Nagroda - 1 kk adeny

1. Quest zaczynamy w Dark Elven Village Shillen Temple u Tetrarch'a Vellinor'a .Wysyła nas do School of Dark Arts z poleceniem zabicia Quest Monstera o nazwie Merkenis .
2. Udajemy się do School of Dark Arts . Quest Monster znajduję się w Dużej sali na samym dole zaraz obok sali z pająkami ,generalnie nie powinno być większym problemów z dotarciem do niego.
3. Zabijamy Quest monstera i wracamy z Quest Itemem do Velinora który w nagrodę daję nam ponad 1 kk

PO czym przekładamy kase na Maina czytaj KRasia czy support w zależności kto czym grał i robimy:

4.Dwarven Kinship

Wymagany lvl - 15

Rasa - Wszystkie

Nagroda - 220.000 Adeny

1.Quest zaczyna się w Dark Elven Village u Warehouse Freightman Carlon.Prosi nas o przekazanie listu Haprock'owi w Gludio.
2.Hamprock znajduję się w Gludio Werehouse . Za dostarczenie listu płaci nam 20 k i prosi żebyśmy dostarczyli kolejny Innemu Krasnalowi ,tym razem w Gludin .
3.Teleportujemy się do Gludin ,oddajemy List w werehousie u Normana i dostajemy 200 k .


Gdy już mamy z 1kk z tych trzech Q piszemy do CL'a czyt. mnie nick Shad Ja zbieram kase. Dobijamy all do 20lv dropiąc/spoil recki na ssd i bssd.
Potem zabieram naszego ee i se na krótką zabawe robie shotów w chuj i ide do pracy na 8 rano xD wracam z pracy z tych 7-10kk robi sie od 10 do 13kk xD Expimy dalej (patrz miejsca exp/spoil) w party. do 40lv poczym zbieramy ekipe na spoil recek ssc bssc sop cbp itp. i gra gitara xD a jeszcze musze doda miejsca spoila częsci na BW bo to główny set który będziemy robic Niestety z Krasiami jak z innymi wojami nie da sie do końca gładko przejśc z C na A xD więc paru wytrawnych graczy uzbroimy w B jak sie uda to all jak nie to częśc w B a reszte w późniejszym terminie w A Wypowiadajcie się odnośnie mojego pomysłu xD

Offline

 

#2 2009-06-22 16:58:46

Arokis

Boniek

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Start serwera 25.06 Czwartek

Questów można jeszcze poszukać tu: http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/
Sam poszukam wieczorem jeszcze jakichś opłacalnych tak do 20 level-a.

Offline

 

#3 2009-06-23 11:39:32

M3lo

Boniek

Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Start serwera 25.06 Czwartek

wiec jest jeszcze jeden q na okolo 250 k robi sie go w swamplandzie  czyli ja tam zawsze koxam do tego 21 lvl . Q bierze sie w Dark Elven Temple.Od 15 lvl Jak sie wchodzi to pierwsza lub druga postac w prawo od Head Priesta.

Offline

 

#4 2009-06-24 10:59:04

Makumba

Boniek

9380087
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Start serwera 25.06 Czwartek

Jest rownierz quest w ELven village ( wyciaga sie z niego okolo 250k ) robi sie w 10 minut , ale chyba nie ma sensu aby kazdy robil dark elfa a potem jasnego elfa
Co do pomyslu z murzynami jestem za


Tequila sunrise ! 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mobileinfantry.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl www.bassteam.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.mermaniasea.pun.pl